WYNIKI ZŁOTYCH BIEGÓW 2016 – DZIĘKUJEMY WAM BIEGACZE Z CAŁEGO SERCA!

Euforii nie ma końca. Są, w końcu są!!! Wyniki Złotych Biegów 2016 ogólnopolskiego plebiscytu organizowanego przez MaratonyPolskie.PL. Szaleństwo, dziś w TS Regle nikt nie pójdzie spać. Adrenalina zrównała się z HR Max.
Drodzy Biegacze. Z całego serca dziękujemy. Oto wyniki Wielkiej i Małej Pętli Izerskiej w poszczególnych kategoriach:

PÓŁMARATONY KAMERALNE- poniżej 1000 uczstników 8 miejsce

BIEGI GÓRSKIE- 6 miejsce ex aequo z Chudym Wawrzyńcem, wyprzedzając takie tuzy biegów górskich jak Maraton Karkonoski, Festiwal Biegowy w Krynicy i kultowy Bieg Rzeźnika.

BIEGI DUŻE- 500-999 uczestników 13 miejsce, kolejny raz ex aequo z Chudym Wawrzyńcem, wyprzedzając min. Maraton Opolski czy Bieg Rzeźnika

MIASTA- 5000 do 25000 mieszkańców 12 miejsce, wyprzedzając ogromne i medialne imprezy jak Półmaraton Ślężański, Festiwal Biegowy w Krynicy, Maraton Dębno, a także Maraton Karkonoski.

BIEGI ORGANIZOWANE PRZEZ STOWARZYSZENIA, FUNDACJE, FIRMY- 23 miejsce znów ex aequo z Chudym Wawrzyńcem, kolejny raz przed Maratonem Karkonoskim, Festiwalem Biegowym w Krynicy, a nawet PZU Półmaratonem Warszawskim.

DOLNY ŚLĄSK- 5 miejsce, przed biegamy obecnymi na rynku od wielu, wielu lat jak Wrocław Maraton, Półmaraton Wałbrzych, Półmaraton Ślężański, czy Maraton Karkonoski.

http://www.maratonypolskie.pl/mp_index.php…

Wyniki są dla nas niesamowicie mobilizujące, gdyż jest nas raptem 30 kilka osób, działających non-profit. Jedyny profit to radość w sercu kiedy przekraczacie linię mety naszego biegu i dzielenie wspólnej pasji-BIEGANIA.

D Z I Ę K U J E M Y !!!