Wirtualny Izerski Weekend Biegowy 2020 z nagrodami od marki Jabra

Dołącz do tegorocznej wirtualnej edycji Izerskiego Weekendu Biegowego 2020 i wygraj słuchawki Jabra Elite Active 75t lub Jabra Elite Active 65t, opracowane specjalnie z myślą o aktywnym stylu życia. Firma Jabra po raz kolejny została partnerem technologicznym Izerskiego Weekendu Biegowego.

Biegaj, trenuj i zgarniaj nagrody od Jabra

Każdy kto między 18 lipca a 31 sierpnia 2020 roku przebiegnie wybrany przez siebie dystans w ramach Wirtualnego Izerskiego Weekendu Biegowego (5, 10, 21 lub 42 km) i podeśle udokumentowanie swojej aktywności zgodnie z wytycznymi organizatora, będzie mógł wygrać wysokiej klasy zestawy słuchawkowe przeznaczone dla osób uprawiających sport od firmy Jabra: całkowicie bezprzewodowe słuchawki douszne Jabra Elite Active 75t i Jabra Elite Active 65t.

Jabra Elite Active 75t – mniejszy rozmiar dla większej wygody i jeszcze lepszego dopasowania podczas biegania, ćwiczeń czy treningu na siłowni

Bezprzewodowe słuchawki Jabra Elite Active 75t są o 22% mniejsze od swojego poprzednika Jabra Elite Active 65t. Gwarantują czyste, energetyczne brzmienie, które stanowi doskonałe wsparcie podczas ćwiczeń. Zestaw słuchawkowy jest odporny na działanie potu, wody i kurzu, co potwierdza certyfikat IP57. Wkładki douszne stabilnie trzymają się w uchu nawet podczas biegania czy intensywnego treningu, a ergonomiczne dopasowanie zapewnia dodatkowo optymalną izolację od hałasu. Dzięki systemowi inteligentnego zarządzania mocą i nowemu zestawowi chipów Bluetooth 5.0 zużywającemu niewiele baterii można wziąć je ze sobą nawet na najdłuższy bieg. Jabra Elite Active zapewnia do 7,5 godziny pracy na baterii i aż do 28 godzin z wygodnym, kieszonkowym etui ładującym.

Nawet gdy znajdujemy się przy ruchliwej ulicy czy biegamy w lesie technologia poczwórnych mikrofonów dba o to, aby odfiltrować niepożądane odgłosy z zewnątrz. Dzięki temu rozmówcy – po obu stronach połączenia – są doskonale słyszani. Za sprawą stabilnej sieci bezprzewodowej Jabra czwartej generacji użytkownik nie doświadczy żadnych przerw czy zakłóceń w transmisji dźwięku. Słuchawki zostały zaprojektowane tak, aby pozostać w uszach, nawet podczas intensywnego wysiłku. Ich stabilną pozycję gwarantuje zestaw nakładek żelowych, w różnych rozmiarach, które można dopasować według indywidualnych potrzeb.

Za pośrednictwem Jabra Elite Active 75t można połączyć się z usługami Alexa*, Siri® lub Google Assistant™, aby w szybki sposób uzyskać dostęp do potrzebnych informacji. Cały czas w biegu? Asystent głosowy odczyta dla nas wiadomości tekstowe, dzięki czemu będziemy zawsze na bieżąco.

Dużym plusem jest możliwość dopasowania brzmienia do własnych preferencji za pośrednictwem aplikacji Jabra Sound+.Aplikacja jest idealnym uzupełnieniem obu zestawów słuchawkowych Jabra Elite Active 75t i Jabra Elite Active 65t, ponieważ wzbogaca je  o dodatkowe funkcje. Chcemy dodać więcej basu podczas ćwiczeń? Możemy w szybki i prosty sposób zwiększyć niskie częstotliwości, aby uzyskać bardziej energetyzujące brzmienie. Prócz tego aplikacja pozwala zmodyfikować w jakim stopniu chcemy słyszeć (lub zablokować) otaczające dźwięki, śledzić stan naładowania baterii i nie tylko.

Bezprzewodowe słuchawki Jabra Elite Active 75t dostępne są w 6 wariantach kolorystycznych: Navy, Sienna i Mint, Copper Black, Titanium Black oraz Grey.

Jabra Elte Active 65t – wygoda i bezpieczne dopasowanie

Bezprzewodowe słuchawki Jabra Elite Active 65t zostały opracowany specjalnie z myślą o aktywnym trybie życia, dlatego też inżynierowie Jabra wyposażyli je we wzmocnioną obudowę oraz wydłużyli czas pracy urządzenia aż do 15 godzin. W tym czasie użytkownik może prowadzić rozmowy, słuchać muzyki o spersonalizowanym brzmieniu, a także korzystać z asystentów głosowych. Słuchawki Jabra Elite Active 65t idealnie dopasowują się do ucha, będąc niezastąpionym towarzyszem podczas biegania, ćwiczeń, czy też podróży, spacerów i górskich wypraw.

Żelowe wymienne wkładki douszne, dostępne w różnych rozmiarach, zapewniają idealne dopasowanie oraz pełną stabilność słuchawki w uchu. Pewność, że słuchawki pozostaną na swoim miejscu w połączeniu z całkowicie bezprzewodową technologią dają poczucie nieskrępowanej swobody, nawet podczas intensywnych ćwiczeń. Model ten został wyposażone w stopień ochrony IP56 posiada też 2-letnią gwarancją na uszkodzenia spowodowane przez pot i pył.

Zestaw słuchawkowy Jabra Elite Active 65t oferuje wysokiej jakości dźwięk, zarówno dla rozmów jak i odtwarzania plików muzycznych. Ciekawym i bardzo praktycznym rozwiązaniem dla użytkowników jest możliwość personalizacji brzmienia, które można uzyskać za pomocą specjalnego korektora dźwięku dostępnego w dedykowanej urządzeniu aplikacji mobilnej Jabra Sound+. Bluetooth 5.0 umożliwia płynne podłączenie Elite Active 65t do smartfonu. Niezależnie od tego, co robisz w ciągu dnia, zawsze będziesz mieć łatwy, niezawodny dostęp do rozmów i muzyki.

Biegaj i wygrywaj

Bieganie to jeden z najlepszych sposobów na poprawę kondycji fizycznej i ogólnego samopoczucia. Jeśli bieganie to Twoja pasja, niezależnie od tego czy jesteś początkującym biegaczem, czy wprawionym maratończykiem, przyłącz się do Wirtualnego Izerskiego Weekendu Biegowego. To doskonała okazja, aby sprawdzić swoją kondycję i wytrzymałość oraz odebrać nagrody ufundowane przez markę Jabra.  Jabra wspiera inicjatywę będąc fundatorem nagród dla uczestników.

Więcej informacji na stronie: www.jabra.pl