Podziękowania

22 lipca 2017. Szklarska Poręba. W sercu Karkonoszy. Ponad 1200 twarzy zwróconych w oddalony horyzont. Z nadzieją, obawą i podekscytowaniem przed kolejną już edycją Małej i Wielkiej Pętli Izerskiej…Przyjechali tam z wielu zakątków Europy i Polski, nierzadko setki, czy tysiące kilometrów, zarywając noce – wszystko to w jednym celu – by znów wziąć udział w tym biegowym święcie, rozgrywanym na najwyżej położonej trasie półmaratonu w Polsce, mekce biegaczy długodystansowych…

Bieganie to nasze życie. To pasja, która co roku napędza nas do działania, do tworzenia wartości, która pozwala innym na rywalizację, pozwala poznać piękno Gór Izerskich i nadaje sens życia ludziom, którzy w swej codzienności odkryli piękno tego wspaniałego sportu.

Jako TS Regle Szklarska Poręba co roku dokładamy wszelkich starań, by Mała i Wielka Pętla Izerska były przeżyciem niepowtarzalnym i na długo malowała w pamięci biegaczy i ich rodzin endorfiniczny obraz górskich szlaków wokół Szklarskiej Poręby.

Jednak nie bylibyśmy w stanie tego zrobić, bez przyjaznych nam firm i instytucji, a przede wszystkim pracujących tam wspaniałych ludzi o wielkich sercach, którzy obdarzają nas swym zaufaniem i pomocą. Z tego miejsca pragnęlibyśmy z głębi serca podziękować darczyńcom Małej i Wielkiej Pętli Izerskiej:

Sponsorom:

– Garmin Polska
– Jabra Polska
– Hotele i Ośrodki Interferie
– Primavika
– Enervit Polska
Jelenia Plast Sp. z o.o.
– XC LIFE Tomasz Kałużny
– Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu – Słoneczna Uczelnia
– Noclegi-Online.pl

Instytucjom:

– Urząd Miasta Szklarska Poręba
– Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej Moksial w Szklarskiej Porębie
– Nadleśnictwo Szklarska Poręba, Lasy Państwowe
– Straż Miejska w Szklarskiej Porębie
– Komenda Miejska Policji w Jeleniej Górze Wydział Ruchu Drogowego
– Komenda Policji w Szklarskiej Porębie
– Sport Szklarska Poręba
– Restauracja Kaprys w Szklarskiej Porębie

– Starter biegu: Paweł Czapiewski
– Dekoracja zawodników: Yared Shegumo

– oraz wszystkim wolontariuszom, którzy bezinteresownie poświęcili swój wolny czas, ludziom dobrej woli, członkom TS Regle Szklarska Poręba i każdemu, kto przyczynił się do sukcesu Małej i Wielkiej Pętli Izerskiej.

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za okazane wsparcie. Kierujemy się w życiu i w działalności sportowej mottem, iż żadne dobro nie przechodzi bez echa. Jeszcze raz dziękujemy w imieniu własnym, zawodników, ich rodzin i wszelkich osób, które za sprawą Waszego wsparcia zaznały szczęścia i spełnienia. Do zobaczenia w przyszłym roku.

D Z I Ę K U J E M Y