Jabra Garmin Polska Portal MaratonyPolskie.pl Primavika Szklarska Poręba MOKSIAL Interferie Enervit Wojcieszowianka Krasicki Resort
Search Menu

Wyniki WPI 21km 2017

Wyniki biegu – bezpośredni odnośnik do strony DATA SPORT

W kategorii PKO WPI mieliśmy zwycięzców:
1. Przemysław Kraczkowski
2. Sylwia Gardecka
3. Maciej Banaszewski
MAŁŻEŃSTWA
1. Sylwia i Mariusz Nawroccy
2. Wioleta i Paweł Czerniak
3. Grażyna i Piotr Jaszczerscy
Vega MPI kobiety
1. Ewelina Łozowska
2. Martyna Krzywicka
3. Zuzanna Głombiowska
Vega MPI mężczyźni
1. Paweł Jaszczerski
2. Roman Trocha
3. Marek Pastucha
Vega WPI kobiety
1. Julita Kotecka
2. Ewelina Kowalik
3. Grażyna Jaszczerska
Vega WPI mężczyźni
1. Irek Ciara
2. Wojciech Michałkiewicz
3. Paweł Posłuszny
Najstarszy zawodnik MPI
Konikowski Paweł rocznik 48
Najstarszy zawodnik WPI
Nagroda dla 227. zawodnika  Mroziński Stanisław rocznik 43

 

Krzysztof Kempa

Msc
Pos
Nazwisko i imię (Numer)
Name (Bib)
Klub
Team
Rocznik
YoB
RankingCzas
Time
1 RYBAK Sergii (742)Lkb Rudnik1986M30 – 101:14:52
2 DRACZYŃSKI Adam (4)Nowosolska Grupa Biegowa Team Draczyński1976M40 – 101:15:15
3 GRONOSTAJ Grzegorz (847)Wrocławskieiten1974M40 – 201:16:25
4 SOBAS Jacek (732)#sobasteam Ks `koziołek` Kędzierzyn-koźle Asics Frontrunner1985M30 – 201:16:48
5 JOLIBSKI Jacek (144)Biegamdlazdrowia.pl1991M18 – 101:18:07
6 GORZELAŃCZYK Jakub (774)Tour De Run1991M18 – 201:20:22
7 STADNIK Jacek (130)1991M18 – 301:20:51
8 BARTKIEWICZ Krzysztof (788)Maratonypolskie.pl.team1975M40 – 301:21:50
9 REGIMOWICZ Tomasz (632)Team Draczyński1976M40 – 401:22:01
10 HOLLY Piotr (46)Sportfuel.pl1983M30 – 301:22:24
11 ANTCZAK Adrian (364)Bogatyńskie Wodociągi1976M40 – 501:23:09
12 BONIEC Radosław (805)1991M18 – 401:23:12
13 CIARA Irek (625)1967M50 – 101:23:44
14 PYRA Wiesław (697)1972M40 – 601:23:47
15 ROSTKOWSKA Anna (6)Ks Sms Szklarska Poręba1980K30 – 101:23:47
16 CZERNIAK Paweł (499)Karkonosz Running Team1985M30 – 401:24:50
17 SARŻYŃSKI Patryk (662)Volkswagen Mp-zdyszaaani Chocianów1993M18 – 501:25:06
18 JANOWICZ Roman (195)1970M40 – 701:26:23
19 KUŻAJ Grzegorz (496)Aneta Kużaj1978M30 – 501:26:56
20 BAŃSKI Sebastian (668)Sudeckie Wycieczki Biegowe1992M18 – 601:27:00
21 JANKOWSKI Grzegorz (655)Kghm Zg Polkowice-sieroszowice1972M40 – 801:27:16
22 KURIATA Robert (227)Zlb Złotoryja1966M50 – 201:27:22
23 KAMERDUŁA Łukasz (61)Team 4 Farmerska Górka1980M30 – 601:27:30
24 PRYSTASZ Krzysztof (844)1978M30 – 701:27:38
25 BAGIŃSKI Krzysztof (392)1978M30 – 801:27:42
26 LYSKO Jakub (832)Wks Meta Lubiniec1985M30 – 901:28:25
27 HOLONA Wojciech (387)Akmb Pędziwiatr Gliwice1967M50 – 301:28:46
28 FICNER Anna (7)Olaws Złotoryja1985K30 – 201:28:48
29 CZARNOTA Dariusz (354)Wabco Runners1989M18 – 701:29:04
30 PUZIO Damian (854)Liverpoolfc1990M18 – 801:29:06
31 ŁACHUT Wojciech (833)Twister Team1978M30 – 1001:29:13
32 MARUKIEWICZ Marek (53)Biegamdlazdrowia.pl1987M30 – 1101:29:35
33 ŁĘCKI Paweł (654)Żyr. A. F. A. Żyrardów1989M18 – 901:29:46
34 PYZIK Krzysztof (241)Fizjobiegacze Szczecin1988M18 – 1001:29:52
35 SANIEWSKI Dariusz (337)Ukl Ósemka Police1981M30 – 1201:29:58
36 PAPIERSKI Kamil (502)Kb Szerszeń Oleśnica1987M30 – 1301:30:08
37 MALISZEWSKI Piotr Andrzej (121)Raz Szczecin1981M30 – 1401:30:35
38 OSKWAREK Piotr (530)Łączka Team Legnica1987M30 – 1501:30:39
39 MUNIAK Paweł (636)1978M30 – 1601:30:45
40 KRYMSKI Tomasz (81)Strzegomska Dwunastka1979M30 – 1701:30:52
41 KRAKOWSKI Piotr (468)Kb Piast Międzyrzecz1990M18 – 1101:30:55
42 SITEK Tadeusz (182)1956M60 – 101:30:57
43 KOTECKA Julita (12)Fundacja Maraton Warszawski1991K18 – 101:31:19
44 MACIOROWSKI Grzegorz (197)Edi Team Zgorzelec1974M40 – 901:31:20
45 ŚLIWIAK Justyna (638)1989K18 – 201:31:35
46 KOWALSKI Konrad (111)1990M18 – 1201:31:50
47 NAGLACKI Grzegorz (333)Raz Szczecin1972M40 – 1001:32:41
48 BĄKOWICZ Kamil (623)Aktywni Kamieńsk1986M30 – 1801:32:48
49 CHOJA Jakub (199)1990M18 – 1301:33:08
50 MAGALSKI Tomasz (187)Kb Kamień Pomorski1988M18 – 1401:33:19
51 GIEMZA Michał (643)#sobasteam1989M18 – 1501:33:27
52 HUTNIK Tomasz (773)Chojnik Cieplice1972M40 – 1101:33:35
53 SUDOLSKI Emil (460)Gustaw Też Biega1980M30 – 1901:33:46
54 ŁYCZKOWSKI Kamil (787)Windir1989M18 – 1601:33:59
55 LERYNOWICZ Jacek (784)Pentagram1977M40 – 1201:34:02
56 STASZCZAK Łukasz (198)Kwisa Lubań1979M30 – 2001:34:12
57 FILIPEK Paweł (747)Biegusiem.pl1981M30 – 2101:34:25
58 KOZAK Robert (355)Ronal Polska Run1978M30 – 2201:34:34
59 SZCZĘSNY Sławomir (871)Warszawski Klub Biegacza1965M50 – 401:34:35
60 JUDA Witold (404)1974M40 – 1301:34:45
61 ZAJĄC Mateusz (750)Albanners1990M18 – 1701:34:47
62 CIEŚLAK Dawid (55)Kgb Grzmot Komorniki1985M30 – 2301:35:18
63 WIĘCEK Anna (203)Kubutek Running Team Wrocław1980K30 – 301:35:18
64 WIELICZKO Kamil (693)1980M30 – 2401:35:56
65 SZCZEPKOWSKI Bartlomiej (729)1981M30 – 2501:35:59
66 IŁOWIECKI Dominik (331)Nbr Team1979M30 – 2601:36:04
67 JANISZEWSKI Michał (126)Itmzm 20111983M30 – 2701:36:16
68 MICHAŁKIEWICZ Wojciech (524)Wsowl1968M40 – 1401:36:29
69 KATA Wiesław (389)1971M40 – 1501:36:45
70 FURMANKIEWICZ Paweł (297)Jw 49381989M18 – 1801:36:48
71 OBSTÓJ Karolina (252)#sobasteam1990K18 – 301:36:54
72 ZYGOŃ Artur (665)Iron Insane Fit Academy1987M30 – 2801:37:09
73 KOCIOŁEK Ireneusz (509)Grupa Max1989M18 – 1901:37:13
74 POSŁUSZNY Paweł (13)Awf Wrocław Fitshape Polska1979M30 – 2901:37:23
75 MORAWSKI Piotr (245)Wabco Runners1990M18 – 2001:37:25
76 KUSTOSZ Wojciech (205)1975M40 – 1601:37:34
77 WOKAN Marcin (319)1978M30 – 3001:37:36
78 TOMASZEWSKI Zdzisław (723)1965M50 – 501:37:36
79 ORZOŁ Dariusz (721)Edi Team Zgorzelec1968M40 – 1701:37:50
80 WINIARCZYK Krzysztof (482)Ks Rekin Świebodzice1982M30 – 3101:37:50
81 JAMROZIAK Grzegorz (809)Kb Kamień Pomorski1981M30 – 3201:37:56
82 SZEMIEL Maciej (572)1984M30 – 3301:37:59
83 OŻÓG Tomasz (388)Litwin Triathlon Team1980M30 – 3401:38:09
84 NAJDEK Ireneusz (840)1973M40 – 1801:38:11
85 NOWIŃSKI Rafał (487)Biegaj Wschowo !!!1974M40 – 1901:38:12
86 ŚLASKI Bartosz (185)Vegebar Świnoujście1982M30 – 3501:38:29
87 NAWROCKI Mariusz (153)Team Nawroccy1982M30 – 3601:38:33
88 KUPIŃSKI Cezary (211)Team Luks Żórawina Wrocław1968M40 – 2001:38:33
89 MAZUR Sebastian (835)1977M40 – 2101:38:38
90 NAWROCKA Sylwia (152)Team Nawroccy1989K18 – 401:38:38
91 JARZĘBOWICZ Mateusz (94)Athletics Team Prusice1982M30 – 3701:38:50
92 RZECZKOWSKI Zbigniew (410)1973M40 – 2201:39:03
93 WIĘCKOWSKI Daniel (597)1989M18 – 2101:39:12
94 JANAS Dariusz (163)Biegacze Juniora-runners Team1975M40 – 2301:39:16
95 ŚMIEIŃSKI Filip (301)Msport Team Lubin1985M30 – 3801:39:22
96 SMOLAGA Filip (440)Adgarfit1974M40 – 2401:39:22
97 STĘPNIAK Tomasz (231)1983M30 – 3901:39:22
98 MARET Robert (834)Lokator Nieruchomości Piła1976M40 – 2501:39:23
99 KUBIAK Przemysław (837)Pro-run Wrocław1972M40 – 2601:39:27
100 JANOWSKI Dariusz (236)Darsat1967M50 – 601:39:27
101 MAŁKIEWICZ Dariusz (138)Pgb Sportowa Paczka1974M40 – 2701:39:30
102 BŁASZCZYK Tomasz (290)1979M30 – 4001:39:36
103 SOBCZYK Barbara (760)1986K30 – 401:39:43
104 ZIELIŃSKI Robert (141)Luboński Klub Biegacza1978M30 – 4101:39:46
105 IDOWIAK Łukasz (717)Osir Poniec1983M30 – 4201:39:48
106 KOWALIK Ewelina (167)Fizjobiegacze Szczecin1991K18 – 501:39:50
107 SZYMANIAK Michał (140)Milanclubpolonia1978M30 – 4301:40:00
108 RADECKI Jakub (204)Kubutek Running Team Wrocław1975M40 – 2801:40:02
109 ŁADA Lucjan (466)Cbj Kghm Lubin1973M40 – 2901:40:07
110 SULIMA Grzegorz (431)Strzegomska Dwunastka1967M50 – 701:40:13
111 MURAWSKA Wioletta (503)Parkrun Szczecin1969K40 – 101:40:16
112 PTASZYŃSKI Wojciech (92)Speed Feet `161966M50 – 801:40:23
113 STRZYGOCKI Maciej (714)34bkpanc1975M40 – 3001:40:24
114 DURKALEC Jagoda (804)1992K18 – 601:40:26
115 PURCZYŃSKI Grzegorz (568)Drzonkowianka1979M30 – 4401:40:29
116 KLECZEWSKI Piotr (653)1974M40 – 3101:40:34
117 POMARAŃSKA Justyna (686)Go4life1986K30 – 501:40:40
118 ŻAKOWSKI Karol (398)Spp Team1980M30 – 4501:40:40
119 JANKOWIAK Adam (70)Spp Team1983M30 – 4601:40:44
120 BOREK Jakub (531)Tim Borek Barlinek-debiut Górski1990M18 – 2201:40:47
121 JANKOWSKI Marcin (513)Cross Straceńców Team1981M30 – 4701:40:49
122 SENATORSKI Piotr (279)1961M50 – 901:40:55
123 WIŚNIEWSKI Łukasz (134)Lemonandlime.pl1980M30 – 4801:40:57
124 BĄK Przemysław (336)1986M30 – 4901:40:58
125 KIN Adrian (749)Albanners1986M30 – 5001:41:08
126 PADUCH Ewa (562)Kb Lew Legnica1969K40 – 201:41:12
127 TOMASZEWSKI Marek (532)Flexlink Running Team1978M30 – 5101:41:13
128 CIECHORSKI Jarek (414)1978M30 – 5201:41:17
129 BARTKIEWICZ Paweł (667)Team Draczyński1971M40 – 3201:41:18
130 PŁONOWSKI Maciej (611)1989M18 – 2301:41:20
131 JAŹWICZ Mirosław (454)~makoś Team1974M40 – 3301:41:22
132 SALACH Radosław (179)Mocni Na Starcie1972M40 – 3401:41:36
133 GMYREK Damian (595)Zzppm Zg Rudna1983M30 – 5301:41:38
134 PARUSZEWSKI Robert (745)Bojano Biega1980M30 – 5401:41:42
135 BIELAWA Marcin (334)Prezesi1982M30 – 5501:41:44
136 PECZ Igor (98)Jw 18321988M18 – 2401:41:55
137 KUŹMIAK Stanisław (600)Żary Runners Team1979M30 – 5601:41:57
138 STRZELCZYK Piotr (794)Rtck Wiktor Arrow1976M40 – 3501:42:22
139 KOZIEŁ Szymon (810)Tour De Run1978M30 – 5701:42:31
140 KRAWCZYK Piotr (533)Gościeszowice1989M18 – 2501:42:36
141 MAJDAŃSKI Tomasz (446)Drużyna Szpiku1979M30 – 5801:42:37
142 SUSKI Bartlomiej (106)1984M30 – 5901:42:41
143 CHUDY Tobiasz (646)1988M18 – 2601:42:47
144 KUBIK Norbert (743)Lir1975M40 – 3601:43:04
145 KOŁODZIEJ Andrzej (102)Kb Lew Legnica1970M40 – 3701:43:25
146 KRÓL Łukasz (169)Klub Biegacza Bolesławiec1988M18 – 2701:43:30
147 JANIA Janusz (672)10. Brygada Kawleri Pancernej W Świętoszowie1982M30 – 6001:43:33
148 TORZECKI Łukasz (223)10 Wrocławski Pułk Dowodzenia1986M30 – 6101:43:36
149 JACHIMECKI Rafał (473)1979M30 – 6201:43:42
150 SKWAREK Stanisław (569)Wroclaw Marathon Team1972M40 – 3801:43:46
151 FURMAN Paweł (567)1981M30 – 6301:43:49
152 HARENDARZ Zbigniew (486)Msport Team1969M40 – 3901:43:59
153 WALASIK Damian (718)1997M18 – 2801:44:01
154 MAZELA Bartek (803)Www.studiawdeche.pl1972M40 – 4001:44:02
155 LESZCZYŃSKI Michał (150)Syberian Husky Team1978M30 – 6401:44:02
156 FILIPOWICZ Barbara (160)1980K30 – 601:44:05
157 SZAMBELAŃCZYK Maciej (108)Posnania Tri Team1978M30 – 6501:44:09
158 MIŚTAK Jolanta (777)Oławska Grupa Biegowa1983K30 – 701:44:10
159 WILK Czesław (208)Pro-run Wrocław1958M50 – 1001:44:11
160 GRZESIK Paweł (609)Sor Wałbrzych1979M30 – 6601:44:24
161 HORODKO Józef (843)1972M40 – 4101:44:26
162 PLEŚNIARSKI Zbigniew (757)Klub Sportowy Grań1959M50 – 1101:44:32
163 NOWAK Krzysztof (238)1980M30 – 6701:44:34
164 JASZCZERSKI Piotr (317)– Jaszczer Team1964M50 – 1201:44:38
165 RZECZKOWSKI Dariusz (715)Sobasteam Pro Rum Wrocław1968M40 – 4201:44:46
166 GARDECKA Edyta (66)1986K30 – 801:44:48
167 ŻYŻA Piotr (48)Athletics Team Prusice1977M40 – 4301:44:52
168 KOSSOWICZ Krzysztof (131)Tata Biega1973M40 – 4401:45:01
169 KACZMAREK Marek (112)Up16.1955M60 – 201:45:01
170 WĄSALA Stanisław (615)1966M50 – 1301:45:05
171 SMALEC Maksymilian (679)1982M30 – 6801:45:05
172 SĘK Maciej (224)Wabco Runners – Pro-run Wrocław1981M30 – 6901:45:14
173 BEDNARZ Paweł (237)1973M40 – 4501:45:18
174 PLEBAŃCZYK Jerzy (418)C+p Team1976M40 – 4601:45:19
175 KIMIECIK Tomasz (836)1975M40 – 4701:45:29
176 SZCZOTKA Jakub (394)1982M30 – 7001:45:30
177 BIJAK Norbert (716)Kwisa Lubań1975M40 – 4801:45:36
178 DROŻDŻEWSKI Paweł (226)Wabco Runners1978M30 – 7101:45:37
179 NOCUŃ Adrian (395)1985M30 – 7201:45:43
180 BARYŁA Piotr (357)Ronal Polska Run1982M30 – 7301:45:44
181 POWIERTOWSKI Adam (575)Biegacze Juniora-runners Team1976M40 – 4901:45:48
182 MICHALIK Marcin (59)Kp Poznań Grunwald1987M30 – 7401:45:50
183 PITUCH Paweł (680)Kowary Biegają1985M30 – 7501:46:02
184 SAMUSZONEK Jakub (565)1982M30 – 7601:46:03
185 CZAJA Małgorzata (192)Miniclassic.pl1976K40 – 301:46:04
186 SALAMOŃSKI Tomasz (772)1973M40 – 5001:46:04
187 JUSYPENKO Michał (674)Jus_team1980M30 – 7701:46:06
188 KLINICKI Adam (603)1978M30 – 7801:46:10
189 ŁAZAREWICZ Michał (829)1978M30 – 7901:46:11
190 JAGODZIŃSKI Damian (740)1994M18 – 2901:46:11
191 STAWIARSKI Tomasz (824)1975M40 – 5101:46:12
192 BARAŃSKI Paweł (669)Wiechlice Run1981M30 – 8001:46:15
193 LEWANDOWSKI Grzegorz (556)Goleniów1975M40 – 5201:46:17
194 JASZCZERSKA Grażyna (318)Akademia Biegania Grudziądz1965K50 – 101:46:23
195 RELUGA Grzegorz (201)Celsium1971M40 – 5301:46:27
196 RUSIECKI Henryk (737)Hermes Gryfino1953M60 – 301:46:31
197 NAPORA Przemysław (117)Olaws Złotoryja1985M30 – 8101:46:37
198 BANDER Michal (189)Rocky Team1982M30 – 8201:46:39
199 ADAMIN Artur (60)1968M40 – 5401:46:42
200 BĄKOWSKI Jarosław (485)Kb Harcownik Jelcz-laskowice1972M40 – 5501:46:51
201 OLEJNICZAK Agnieszka (309)Raz Szczecin1982K30 – 901:46:52
202 RESPONDEK Dariusz (592)1974M40 – 5601:46:54
203 DASIUKIEWICZ Leszek (607)1959M50 – 1401:46:54
204 KOCHAN Adrian (748)1991M18 – 3001:46:58
205 OPALIŃSKI Jacek (143)Bielawska Akademia Biegania1984M30 – 8301:47:03
206 LEŃ Grzegorz (601)Żary Runners Team1976M40 – 5701:47:14
207 SIWKA Mariusz (795)Amator1959M50 – 1501:47:15
208 TOMCZYK Rafał (193)Wosiek Team1983M30 – 8401:47:15
209 CZAJA Maciej (194)Miniclassic.pl1976M40 – 5801:47:19
210 WOJNICZ Przemysław (831)Król Julian Team1972M40 – 5901:47:22
211 MAŃCZAK Mateusz (808)Koka1982M30 – 8501:47:24
212 RABSKI Tomasz (380)1988M18 – 3101:47:27
213 KOZŁOWSKA Kornelia (826)Night Runners1987K30 – 1001:47:29
214 MARCHWICKI Arkadiusz (254)1981M30 – 8601:47:29
215 POSIŁA Marcin (875)Choszczeńska 101979M30 – 8701:47:33
216 BAJON Kamil (104)Łódź Kocha Sport1985M30 – 8801:47:36
217 WOŁOWCZYK Tomasz (452)1983M30 – 8901:47:40
218 SIEDLARZ Anna (155)1983K30 – 1101:47:43
219 BURZYŃSKI Konrad (521)Tks Karate1979M30 – 9001:47:45
220 URBANIAK Marcin (137)Papu Team Runner`s Power Śrem1991M18 – 3201:47:47
221 SAREŁO Magdalena (44)1985K30 – 1201:47:48
222 BRONIKOWSKI Marcin (442)Świdnicka Grupa Biegowa1980M30 – 9101:47:57
223 RODAK Zbigniew (550)Strzegomska Dwunastka1983M30 – 9201:48:03
224 ZYWERT Mateusz (605)1987M30 – 9301:48:08
225 WESSELI Sławomir (109)Świebodzinska Grupa Biegowa1980M30 – 9401:48:09
226 UCHMANOWICZ Bogusław (709)1964M50 – 1601:48:17
227 KEMPA Krzysztof (107)Athletics Team Prusice1987M30 – 9501:48:18
228 MILESZKO Wojciech (670)Świebodzinska Grupa Biegowa1988M18 – 3301:48:25
229 MACIEJEWSKI Krzysztof (586)1985M30 – 9601:48:31
230 KUBOWICZ Zbigniew (124)Służba Celna1966M50 – 1701:48:36
231 TWARDOŃ Piotr (288)Kubutek Running Team Wrocław1973M40 – 6001:48:38
232 BLUMSKI Aleksander (168)Dopoznania.pl1977M40 – 6101:48:39
233 NOWAK Grzegorz (316)Tkkf Łabędź Zbąszyń1979M30 – 9701:48:41
234 FEDYCZKOWSKI Edward (324)Strzegomska Dwunastka1973M40 – 6201:48:41
235 KRZEMIŃSKI Grzegorz (508)1972M40 – 6301:48:42
236 STANISŁAWSKI Karol (649)Runner.pl1983M30 – 9801:48:45
237 SKRĘTA Łukasz (448)1986M30 – 9901:48:52
238 URBANIAK Wiktor (220)1988M18 – 3401:48:54
239 MOCZULSKI Marcin (781)1975M40 – 6401:49:04
240 KUREK Tomasz (817)1978M30 – 10001:49:13
241 SŁOMSKI Michał (370)Biegamdlazdrowia.pl1985M30 – 10101:49:15
242 PRZYWIECZERSKI Paweł (761)1978M30 – 10201:49:16
243 WĘGŁOWSKI Maciej (644)1971M40 – 6501:49:19
244 BIAŁCZYK Mariusz (401)Lokator Nieruchomości Piła1977M40 – 6601:49:22
245 BELTA Przemysław (825)1977M40 – 6701:49:23
246 KONOPCZYŃSKI Przemysław (543)1973M40 – 6801:49:23
247 GIL Zygmunt (535)1957M60 – 401:49:25
248 SARNA Sławomir (504)Team Pleszew1964M50 – 1801:49:25
249 JELEŃ Tomasz (444)Edi Team1975M40 – 6901:49:34
250 BIELECKI Tadeusz (162)Uks Siódemka Rumia1974M40 – 7001:49:49
251 HICKIEWICZ Ludwik (528)Finishlineseeker1978M30 – 10301:49:54
252 KSIĄŻEK Patryk (727)Pwpw Sa1981M30 – 10401:49:54
253 GŁUSZKO Krzysztof (639)Mira Team1958M50 – 1901:49:57
254 MIKINA Artur (222)Pwpw Sa1959M50 – 2001:50:03
255 MOŻEJKO Zbigniew (542)1969M40 – 7101:50:03
256 ROMAN Tomasz (830)1977M40 – 7201:50:06
257 STEFANOWSKI Marcin (57)Biegoludki1972M40 – 7301:50:12
258 BIAŁOBŁOCKA Alicja (741)1984K30 – 1301:50:14
259 ŚCISŁOWSKA Natalia (371)Reforma1988K18 – 701:50:15
260 DYGA Dariusz (9)Fundacja Maraton Warszawski1973M40 – 7401:50:15
261 KLIMEK Bartosz (422)Bolków Biega1977M40 – 7501:50:16
262 BRYCHCY-NOWAK Paulina (315)Tkkf Łabędź Zbąszyń1982K30 – 1401:50:24
263 KRZEMIŃSKI Adam (100)Saint-gobain Squad1971M40 – 7601:50:25
264 OLBERT Ireneusz (191)Pcc Squad1970M40 – 7701:50:29
265 STECHNIJ Krzysztof (293)Smart Training1984M30 – 10501:50:35
266 ZABIEGŁO Maciej (206)1974M40 – 7801:50:35
267 ROJEWSKI Paweł (694)1987M30 – 10601:50:37
268 KRACZKOWSKI Przemysław (262)1979M30 – 10701:50:44
269 PAWŁOWSKI Łukasz (326)Klub Biegacza T241993M18 – 3501:50:47
270 PAJĄK Zbigniew (358)Fundacja Złotowianka1972M40 – 7901:50:52
271 DYMARSKI Mariusz (841)Czerwonak Biega1973M40 – 8001:50:57
272 SMOLIŃSKI Paweł (325)Pro-run Torq1964M50 – 2101:50:58
273 DUL Magdalena (617)Family Team1982K30 – 1501:50:58
274 SIEDLARZ Mariusz (362)Tkkf Łabędź Zbąszyń1984M30 – 10801:51:02
275 WRÓBEL Marcin (622)1984M30 – 10901:51:08
276 KANIA Maciej (445)1983M30 – 11001:51:09
277 WEBER Krystian (710)Napromieniowany1980M30 – 11101:51:10
278 KOWALCZYKOWSKI Michał (790)Zabiegani.com.pl1982M30 – 11201:51:14
279 GARDECKA Sylwia (67)1986K30 – 1601:51:15
280 WÓJCIK Marek (483)Wójcik Biega Team.1974M40 – 8101:51:34
281 STEPOWICZ Marek (83)Vege Runners1972M40 – 8201:51:35
282 MISZCZYK Waldemar (633)Regi Team1975M40 – 8301:51:37
283 KASPRZAK Bartłomiej (758)Beard Team Wrocław1980M30 – 11301:51:39
284 BRYCHCY Wioleta (386)Akmb Pędziwiatr Gliwice1971K40 – 401:51:40
285 MULARCZYK Krzysztof (842)Trenerosobistywroclaw.pl1972M40 – 8401:51:41
286 LENGIEWICZ Jakub (585)Otk Rzeźnik1977M40 – 8501:51:45
287 KAZUBOWSKA Aleksandra (253)1978K30 – 1701:51:45
288 KASPERKIEWICZ Maja (587)1985K30 – 1801:51:55
289 MAZUREK Marek (145)1982M30 – 11401:51:57
290 PIĄTEK Adam (433)1987M30 – 11501:51:57
291 WRONKA Artur (295)Radzymin Run Team1974M40 – 8601:52:04
292 WRONA Łukasz (146)Aktywny Wałbrzych1981M30 – 11601:52:07
293 RADKOWSKI Dariusz (814)Biegam Bo Mnie Zmusili.1975M40 – 8701:52:10
294 KUCHARCZYK Robert (630)Silesia Runners Club1979M30 – 11701:52:17
295 BANASZCZAK Izabela (329)Speed Feet `161984K30 – 1901:52:19
296 BŁASIAK Paweł (275)1961M50 – 2201:52:30
297 RZEPA Roman (463)Tkkf Łabędź Zbąszyń1970M40 – 8801:52:34
298 DUDEK Krzysztof (518)Strzegomska Dwunastka1974M40 – 8901:52:37
299 MYSZKOWSKI Paweł (534)1978M30 – 11801:52:42
300 TWARDOWSKI Przemysław (52)Nubijscy Wojownicy1977M40 – 9001:52:55
301 MATYJANKA Piotr (402)1977M40 – 9101:52:56
302 SZMUL Tomasz (699)Boogie Team1980M30 – 11901:52:59
303 LĘGA Wiesław (604)Brak Team1972M40 – 9201:53:02
304 MIELNIK Michał (349)Roxellas Team Panicze1989M18 – 3601:53:04
305 ŁOBOS Mariusz (110)1970M40 – 9301:53:07
306 GRYS Krzysztof (88)Nubijscy Wojownicy1980M30 – 12001:53:10
307 PYZIK Jacek (425)1970M40 – 9401:53:12
308 HASS-KALITA Joanna (676)1975K40 – 501:53:13
309 MAKOWSKI Jarosław (779)Kb Harcownik Jelcz-laskowice1982M30 – 12101:53:14
310 TELEŚNICKI Grzegorz (180)Bbl_groty1971M40 – 9501:53:14
311 DORSZ Sebastian (798)1982M30 – 12201:53:24
312 SANTAREK Wojciech (296)1978M30 – 12301:53:26
313 STOLARCZYK Maciej (115)1970M40 – 9601:53:26
314 STASIAK Robert (712)1977M40 – 9701:53:33
315 KONON Wojciech Aleksander (62)Wilki Dwa1978M30 – 12401:53:35
316 WOŹNIAK Piotr (256)1979M30 – 12501:53:42
317 WYGRALAK Piotr (439)Drużyna Szpiku1986M30 – 12601:53:44
318 CIERNIEWSKI Ryszard (305)Bs.truchtacz Dobrzyca1968M40 – 9801:53:44
319 WĄŻ Mariusz (545)Ks Iskra Przy Akademii Marynarki Wojennej1970M40 – 9901:53:58
320 OGŁAZA Magda (314)Kowary Biegają1980K30 – 2001:54:06
321 OBLICKI Gniewomir (292)1983M30 – 12701:54:09
322 STANEK Marek (778)1982M30 – 12801:54:18
323 MICKIEWICZ Adam (244)Bazalt -gracze1967M50 – 2301:54:23
324 WRÓBEL Tomasz (677)1983M30 – 12901:54:23
325 BERDYCHOWSKI Tomasz (652)1980M30 – 13001:54:23
326 SOBCZYK Piotr (125)Athletics Team Prusice1985M30 – 13101:54:26
327 MATUSEWICZ Ireneusz (552)1979M30 – 13201:54:29
328 GARNCARZ Paweł (537)1974M40 – 10001:54:30
329 KUKLA Agnieszka (228)Amator1970K40 – 601:54:33
330 DROZDEK Bogdan (299)Niemożliwe Nie Istnieje1970M40 – 10101:54:35
331 DRZEWIECKI Przemysław (711)1990M18 – 3701:54:43
332 DŁUGOŁĘCKI Konrad (470)Biegowa Świdnica1978M30 – 13301:54:43
333 JARENTOWSKI Mariusz (479)1976M40 – 10201:54:47
334 MALUGA Bartosz (320)Maluga.pl1976M40 – 10301:54:49
335 WOŹNIAK Piotr (456)Woźniak Team Wrocław1964M50 – 2401:54:56
336 PAŚ Marcin (467)Zzppm Zg Rudna1987M30 – 13401:54:58
337 KUMÓR Magdalena (264)Athletics Team Prusice1987K30 – 2101:55:03
338 NIEŚCIORUK Ireneusz (494)Nowosolska Grupa Biegowa1956M60 – 501:55:16
339 BOROWSKI Radosław (529)Mlks Krajna1989M18 – 3801:55:24
340 JANUCHTA Przemysław (484)Msport Team Lubin1972M40 – 10401:55:24
341 GRABIŃSKI Waldemar (624)Rogoziński Klub Biegacza1973M40 – 10501:55:33
342 KONOPKA Sebastian (682)1978M30 – 13501:55:36
343 KARCZEWSKI Zenon (799)Dresdner Trolle1958M50 – 2501:55:38
344 ORDA Andrzej (819)Tkkf Bolesłąwianka1971M40 – 10601:55:40
345 ROCZNIAK Bartłomiej (287)1987M30 – 13601:55:42
346 DAWIDOWSKI Michał (178)Endorfina Nowogard1978M30 – 13701:55:45
347 CHAŁUPCZAK Cezary (744)1969M40 – 10701:55:45
348 OSMOLAK Agnieszka (616)Pro-run Wrocław1988K18 – 801:55:46
349 PIÓRKO Piotr (77)Lesz No Limits Runners1982M30 – 13801:55:50
350 ZIELIŃSKA Justyna (139)Luboński Klub Biegacza1976K40 – 701:55:51
351 OSOWSKI Wojtek (338)Team Podgórzyn- Gmina Przyjazna Z Natury1971M40 – 10801:55:56
352 MARCINIAK Artur (69)1971M40 – 10901:56:06
353 GRZEGORCZYK Mateusz (217)Wabco Runners1991M18 – 3901:56:09
354 KUBIAK Joanna (838)1974K40 – 801:56:11
355 TWARÓG Zbigniew (785)Strzegomska Dwunastka1952M60 – 601:56:11
356 PRZYBYŁKA Mateusz (527)Mlks Krajna1989M18 – 4001:56:18
357 ZAWADA Edward (478)1965M50 – 2601:56:27
358 JAKUBCZAK Konrad (212)Debeściak1979M30 – 13901:56:31
359 BEDNAREK Janusz (517)Night Runners1969M40 – 11001:56:33
360 TOMASZEK Sebastian (219)Wabco Runners1973M40 – 11101:56:34
361 MARCZYK Tomasz (458)Naturalnie Janowice1983M30 – 14001:56:37
362 KLIMEK Anna (341)1975K40 – 901:56:38
363 NIEMANN Jarosław (277)Team Pleszew1974M40 – 11201:56:40
364 HEREZO Krzysztof (345)Vege Runners1982M30 – 14101:56:50
365 KOPCZANY Marcin (161)Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych1979M30 – 14201:56:59
366 KUCHARSKI Sebastian (63)Kościan Team1972M40 – 11301:57:00
367 BADKO Dariusz (372)1974M40 – 11401:57:03
368 TRZMIELEWSKI Krystian (304)Goggle Pae1986M30 – 14301:57:05
369 WRÓBEL Natalia (621)1988K18 – 901:57:10
370 KOZŁOWSKI Jacek (435)Guapa Team1976M40 – 11501:57:11
371 KURZAWA Michał (688)1990M18 – 4101:57:12
372 BARTOSZEK-KUNECKA Joanna (453)Kb Harcownik Jelcz-laskowice1974K40 – 1001:57:23
373 ŻYWICKI Paweł (618)Piast Lutynia1987M30 – 14401:57:24
374 KOCISZEWSKI Sebastian (821)Pro-run Wrocław1976M40 – 11601:57:25
375 JAWORSKI Adrian (461)Parkrun Żary1980M30 – 14501:57:26
376 DURA Adam (692)Grupa Kali741985M30 – 14601:57:27
377 PAPRZYCKI Maciej (481)Pro-run Wrocław1979M30 – 14701:57:34
378 MAZUR Andrzej (703)1969M40 – 11701:57:39
379 BOROWIEC Dariusz (369)Zzppm Zg Rudna1969M40 – 11801:57:43
380 KONIECZNA Paulina (873)Ch101986K30 – 2201:57:51
381 PIKAT Jarosław (877)Ch101970M40 – 11901:57:51
382 CWOJDZIŃSKI Piotr (400)Night Runners1978M30 – 14801:57:52
383 BABIŃSKI Szymon (802)1977M40 – 12001:57:57
384 KAZIÓW Mateusz (574)4 Zielonogórski Pułk Przeciwlotniczy1994M18 – 4201:57:57
385 LITEWKA Grzegorz (408)Kpp Jawor1971M40 – 12101:58:01
386 SMUDA Ryszard (374)1958M50 – 2701:58:08
387 OLSZEWSKI Krzysztof (783)Gdyby Nie Jarek1984M30 – 14901:58:09
388 BOCHAN Lidia (752)1979K30 – 2301:58:21
389 SZPILA Daniel (704)1976M40 – 12201:58:27
390 ZAJĄCZKOWSKI Piotr (221)Syberian Husky Team1972M40 – 12301:58:28
391 TRZCIELIŃSKI Jan (116)1999M18 – 4301:58:28
392 JANUSZKIEWICZ Krzysztof (619)Jwr Crew1988M18 – 4401:58:30
393 PYTOWSKI Damian (822)Gdyby Nie Jarek1994M18 – 4501:58:30
394 WRÓBLEWSKI Łukasz (469)Łączka Team Legnica1983M30 – 15001:58:33
395 JUŚKOWIAK Mariusz (80)1966M50 – 2801:58:42
396 ZAJDEL Arek (255)Night Runners1980M30 – 15101:58:42
397 ANDRZEJAK Mikołaj (383)Sporty Walki Gostyń1987M30 – 15201:58:43
398 STADNICKI Robert (813)Biegająca Kasta Miedziowego Miasta1971M40 – 12401:58:45
399 DOMINIK Maksym (547)1978M30 – 15301:58:46
400 NOWAK Piotr (816)Zgrupka Team1992M18 – 4601:58:49
401 KOWALSKI Aleksander (526)1963M50 – 2901:58:55
402 DOBROWOLSKI Dariusz (554)Adva Optical Networking1976M40 – 12501:58:57
403 KUNECKI Norbert (451)Kb Harcownik Jelcz-laskowice1975M40 – 12601:58:57
404 CHOJA Andrzej (373)1958M50 – 3001:59:05
405 GIERAS Mirosław (403)1973M40 – 12701:59:07
406 NOWICKI Marek (311)Pro-run Wrocław1971M40 – 12801:59:11
407 OPAŁKA Tomasz (177)Athletics Team Prusice1972M40 – 12901:59:15
408 SADOWSKI Roman (827)Bolków Biega1968M40 – 13001:59:26
409 HEJMOWSKI Sylwester (598)Mamy To!1974M40 – 13101:59:31
410 BOGDANOWICZ Maria (489)Pro-run Wrocław1966K50 – 201:59:33
411 IDKOWIAK Krzysztof (850)Sporty Walki Gostyń1986M30 – 15401:59:34
412 BARCZAK Robert (87)Biegam Dla Siebie1973M40 – 13201:59:38
413 CZARNOTA Sławomir (434)Żary Runners Team1984M30 – 15501:59:39
414 JARZĄBEK Krzysztof (681)1974M40 – 13301:59:43
415 GODAWA Katarzyna (96)Parkrun Wrocław1984K30 – 2401:59:45
416 BZYMEK Andrzej (274)1965M50 – 3101:59:46
417 GLAPIŃSKI Jacek (571)Aby Do Mety – Przemków1976M40 – 13401:59:49
418 CZERNIAK Wioleta (500)Karkonosz Running Team1985K30 – 2501:59:51
419 KUBIAK Andrzej (733)1950M60 – 702:00:03
420 MICHALSKI Jakub (839)1975M40 – 13502:00:12
421 WOŹNIAK Dorota (457)Woźniak Team Wrocław1968K40 – 1102:00:21
422 DORSZ Paulina (792)Zlb Złotoryja1989K18 – 1002:00:31
423 TOMCZAK Marcin (675)1974M40 – 13602:00:49
424 SENDERSKA Magdalena (641)Vege Runners1992K18 – 1102:01:00
425 KOCHANOWSKI Marek (664)Interferie Hotele W Górach I Nad Morzem1973M40 – 13702:01:26
426 SZAWŁOWSKI Łukasz (68)1977M40 – 13802:01:28
427 WRÓBLEWSKI Robert (43)Miechowicka Grupa Biegowa1975M40 – 13902:01:32
428 WÓJCIK Piotr (730)1977M40 – 14002:01:38
429 BAKALARZ Agnieszka (872)Warszawski Klub Biegacza1978K30 – 2602:02:00
430 OPIEKULSKI Adam (815)Wtd.studiawdeche. Pl1971M40 – 14102:02:03
431 DUL Wiesław (123)Family Team1952M60 – 802:02:09
432 SOLBIATI Davide (390)Spartanie Dzieciom1971M40 – 14202:02:10
433 BIAŁKOWSKI Albert (11)Fundacja Maraton Warszawski1969M40 – 14302:02:12
434 KUPISZ Andrzej (588)Morsy Bolesławiec1957M60 – 902:02:13
435 SWAT Agnieszka (726)1979K30 – 2702:02:18
436 LEBIODA Rafał (214)Wabco Runners1975M40 – 14402:02:20
437 ZALEWSKI Andrzej (72)Klub Biegających Leśników1981M30 – 15602:02:23
438 NIESPODZIANA Anna (627)Rogoziński Klub Biegacza1982K30 – 2802:02:31
439 FIDOR Arnold (86)Schronisko-wojtek.pl1974M40 – 14502:02:33
440 BIERNACKI Mateusz (657)1988M18 – 4702:02:33
441 RADOŁA Piotr (421)Pm Team Kościan Team1981M30 – 15702:02:33
442 KOWALSKI Michał (159)Michnet – Ronin Czerwieńsk1978M30 – 15802:02:34
443 DARUL Artur (282)Oddział Żandarmerii Wojskowej Szczecin1972M40 – 14602:02:49
444 KOZAKIEWICZ Krzysztof (820)Fitness Piekary Legnica1973M40 – 14702:02:51
445 KOPANIA Kamil (684)Fabryka Triathlonu1990M18 – 4802:03:15
446 BOBER Dorota (690)1974K40 – 1202:03:31
447 ZIMNIAK Łukasz (432)Kb Szerszeń Oleśnica1981M30 – 15902:03:33
448 BAJER Jacek (476)Parkrun Kalisz1968M40 – 14802:03:42
449 WERBNY Jacek (273)Łączka Team Legnica1975M40 – 14902:03:42
450 NAPIONTEK Maria (701)1986K30 – 2902:03:43
451 MADEJ Elżbieta (700)Fitness Piekary Legnica1978K30 – 3002:03:45
452 TWARDY Dariusz (691)Pgb Sportowa Paczka1970M40 – 15002:03:53
453 KOSAŁKA Edward (312)11 Dkpanc Żagań1965M50 – 3202:03:59
454 PILARSKA Olga (540)Kb Lupus Oleśnica1990K18 – 1202:04:01
455 HAŃCZEWSKI Jan (181)1985M30 – 16002:04:12
456 KACZORKIEWICZ Andrzej (650)Run-log.com1995M18 – 4902:04:16
457 WÓJCICKI Artur (118)Edi Team Zgorzelec1973M40 – 15102:04:32
458 PIKUL Joanna (610)Biegaj W Jedlinie1979K30 – 3102:04:33
459 ŚCISŁOWSKA Katarzyna (443)Świdnicka Grupa Biegowa1980K30 – 3202:04:34
460 DĄBROWSKA Iza (796)Mud Goats1977K40 – 1302:04:37
461 SAMUEL Robert (614)Amator1969M40 – 15202:04:40
462 KOWALSKA Karolina (635)1983K30 – 3302:04:50
463 OLSZEWSKI Tomasz (566)1978M30 – 16102:04:51
464 KOLASA Piotr (246)Pro-run Wrocław1990M18 – 5002:04:51
465 SZMIDT Grzegorz (818)Sp Wrocław1982M30 – 16202:04:53
466 PŁÓCIENNIK Renata (522)Ks Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski1963K50 – 302:05:06
467 JURCZAK Jacek (519)Vege Runners1966M50 – 3302:05:08
468 GONTARZ Mateusz (196)Białostocka Sekta Biegaczy1989M18 – 5102:05:09
469 MELZER Arkadiusz (429)Uks Siódemka Rumia1973M40 – 15302:05:11
470 WOJAK Malwina (308)1986K30 – 3402:05:14
471 GUPTA Ganesh (583)Gcc Coin1978M30 – 16302:05:19
472 MYGA Michał (366)Heartless1986M30 – 16402:05:23
473 WRÓBLEWSKA Olga (584)Vege Runners1975K40 – 1402:05:25
474 MYGA Anna (367)Heartless1984K30 – 3502:05:26
475 TABISZEWSKA Angelika (608)1990K18 – 1302:05:30
476 SICIARZ Natalia (342)Night Runners1984K30 – 3602:05:31
477 CZECHOWICZ Krzysztof (736)1980M30 – 16502:05:42
478 STARUCH Mariusz (663)1978M30 – 16602:06:00
479 ŻMIJAN Artur (284)Bolków Biega1971M40 – 15402:06:06
480 BULCEWICZ Wojciech (806)Biegamdlazdrowia.pl1975M40 – 15502:06:06
481 KRUK Natalia (539)1989K18 – 1402:06:07
482 BOGDANOWICZ Andrzej (492)Pro-run Wrocław1964M50 – 3402:06:10
483 DZIESZUK Grzegorz (382)Podzamcze Wałbrzych1980M30 – 16702:06:15
484 ŚCISŁOWSKI Daniel (393)Reforma1988M18 – 5202:06:18
485 KORYTOWSKI Andrzej (82)Kgb Grzmot Komorniki1972M40 – 15602:06:22
486 KARKULOWSKI Wojciech (520)Szkoła Fechtunku Certus1982M30 – 16802:06:24
487 FURGOŁ Michał (385)Litwin Triathlon Team1978M30 – 16902:06:27
488 BRUSZEWSKA- GŁOMBIOWSKA Monika (263)1972K40 – 1502:06:38
489 WIELOCHA Mateusz (300)Alocha Team1986M30 – 17002:06:44
490 HUTNY Ewa (58)Activity1964K50 – 402:06:46
491 SEWERYNEK Mariusz (637)Aktywni Kamieńsk1979M30 – 17102:06:51
492 BARAŃSKI Stanisław (599)1972M40 – 15702:06:52
493 JANOWSKA Kinga (739)1987K30 – 3702:06:53
494 JANOWSKI Witold (725)1982M30 – 17202:06:55
495 FUŁAWKA Tomasz (465)Kpp Jawor1980M30 – 17302:07:05
496 MLECZAK Artur (47)Kgb Grzmot Komorniki1973M40 – 15802:07:10
497 GIERAŚ Tomasz (149)1985M30 – 17402:07:16
498 SROKA Janina (330)Wkb Piast Wrocław1955K60 – 102:07:38
499 WIĘCŁAW Filip (559)1994M18 – 5302:07:42
500 RELUGA Małgorzata (202)Celsium1968K40 – 1602:07:48
501 BOSAKIEWICZ Tomasz (823)Magbos1983M30 – 17502:07:51
502 SADŁOWSKI Rafał (589)1981M30 – 17602:07:52
503 TOMCZAK-CZUWAŁ Sylwia (828)Raz Szczecin1975K40 – 1702:08:04
504 SZYCH Katarzyna (294)Raz Szczecin1971K40 – 1802:08:04
505 LECH Michał (563)Strzegomska Dwunastka1980M30 – 17702:08:05
506 FRAS Katarzyna (770)Diehl Running Team1994K18 – 1502:08:07
507 CZEKAJ Tomasz (769)Diehl Running Team1989M18 – 5402:08:09
508 POPIELIŃSKI Radosław (549)Klub Biegacza Bolesławiec1976M40 – 15902:08:13
509 KWIATKOWSKI Dariusz (188)Bukowski Klub Biegacza1974M40 – 16002:08:29
510 SAMORAJ Paweł (673)Pan1988M18 – 5502:08:37
511 PAPROTNY Michał (335)Samotny Biegun )1983M30 – 17802:08:40
512 KMIEĆ Wojciech (424)1987M30 – 17902:08:41
513 GMURCZYK-PAJĄK Edyta (361)Fundacja Złotowianka1976K40 – 1902:08:42
514 SERGIEJCZUK Jolanta (780)Interferie Hotele W Górach I Nad Morzem1980K30 – 3802:08:46
515 DŻUGAJ Paweł (659)1985M30 – 18002:08:57
516 WOJCIECHOWSKI Paweł (666)Biegacze Juniora1976M40 – 16102:09:02
517 POPŁAWSKI Rafał (133)Biegamdlazdrowia.pl1975M40 – 16202:09:04
518 KOZIAK Marzena (661)Kutscherhaus1981K30 – 3902:09:12
519 KRUSZYŃSKA Marzena (289)Kruszon Team Pruszków1976K40 – 2002:09:13
520 HURNOWICZ Piotr (436)Pro Skibob1978M30 – 18102:09:15
521 KRUSZYŃSKI Grzegorz (291)Kruszon Team Pruszków1974M40 – 16302:09:16
522 WITKOWSKI Marcin (437)1977M40 – 16402:09:19
523 FEDYCZKOWSKA Justyna (323)Strzegomska Dwunastka1972K40 – 2102:09:19
524 BUJAK Grzegorz (578)Kmp Legnica1973M40 – 16502:09:26
525 WEBER Agnieszka (302)Biegacze Juniora-runners Team1988K18 – 1602:09:32
526 KUBIAK Przemysław (771)1976M40 – 16602:09:44
527 KOBIERSKA Sylwia (728)1983K30 – 4002:09:52
528 PŁACHTA Anna (874)Choszczeńska Dziesiątka1984K30 – 4102:09:52
529 KWOLEK Jarosław (791)1964M50 – 3502:10:03
530 GŁUSZEK Przemysław (307)Kb Lew Legnica1992M18 – 5602:10:03
531 RACZYŁO Marta (101)1984K30 – 4202:10:08
532 ŻACZEK Tomasz (536)1975M40 – 16702:10:18
533 MAŚLANKIEWICZ Katarzyna (207)1973K40 – 2202:10:29
534 MUSUR Adam (406)Kb Lupus1953M60 – 1002:10:29
535 STĄSIEK Bartosz (240)1983M30 – 18202:10:37
536 CUKIERNIK Przemysław (512)Harpagan Zg1982M30 – 18302:10:38
537 DŁUGOSZ Tomasz (620)Adva Optical Networking1985M30 – 18402:10:43
538 STRUCKI Jacek (114)Avvaneo1958M50 – 3602:10:46
539 ŁUKOWICZ Aneta (490)1974K40 – 2302:10:49
540 SOKOŁOWSKA Małgorzata (462)Kmz Team1985K30 – 4302:10:52
541 KOLODZIEJCZYK Miroslaw (698)Zabiegani Z Leśnej1958M50 – 3702:10:57
542 HARBUL-BAŁA Katarzyna (472)Kmz Team1981K30 – 4402:11:11
543 GRABEUS Patryk (351)Airwheel Poland1991M18 – 5702:11:15
544 GAIDA Jan (510)Biegam Bo Chcę1960M50 – 3802:11:16
545 TYRKAŁA Krzysztof (707)Zzppm Zg Rudna1975M40 – 16802:11:20
546 SAŁACIŃSKI Łukasz (724)1989M18 – 5802:11:32
547 GZYL Krzysztof (377)1975M40 – 16902:11:32
548 SZYDŁOWSKI Wiesław (257)Dekoria Runners1965M50 – 3902:11:35
549 ŚWIERBUTOWICZ Paweł (480)Łączka Team Legnica1976M40 – 17002:11:49
550 CZUCZWARA Bartosz (763)Diehl Running Team1985M30 – 18502:11:51
551 BULARZ Paulina (270)Termy Jakuba – Oławski Park Wodny1993K18 – 1702:11:52
552 JAROSŁAWSKI Mariusz (268)Termy Jakuba – Oławski Park Wodny1972M40 – 17102:11:55
553 WIERZBA-JURCZAK Anita (516)Vege Runners1976K40 – 2402:12:02
554 CHAŁUPCZAK Lila (786)1969K40 – 2502:12:06
555 MIKA Łukasz (391)1977M40 – 17202:12:06
556 SALITA Lech (74)Altom Gniezno1960M50 – 4002:12:09
557 OPALIŃSKA-KLUSEK Małgorzata (812)1981K30 – 4502:12:09
558 SZELĄGIEWICZ Piotr (851)1982M30 – 18602:12:11
559 KOTARSKI Tomasz (375)1986M30 – 18702:12:18
560 HAN Waldemar (756)Biegamdlazdrowia.pl1966M50 – 4102:12:22
561 DULEBA Marzanna (853)1977K40 – 2602:12:28
562 SULIGA Paweł (738)1976M40 – 17302:12:29
563 TOROSZEWSKA Aneta (544)1991K18 – 1802:12:30
564 MENESIAK Błażej (577)Blas-met1983M30 – 18802:12:42
565 DOBROWOLSKI Robert (128)Sportowi Emeryci1957M60 – 1102:12:47
566 ZAKASZEWSKA Alicja (266)1971K40 – 2702:12:50
567 LEWANDOWSKA Dagmara (10)Fundacja Maraton Warszawski1974K40 – 2802:12:56
568 ZDYB Paweł (557)Cross Krapkowice1984M30 – 18902:12:59
569 NIEWIADOMSKI Marek (551)Cross Krapkowice1985M30 – 19002:13:00
570 KOCZOCIK Natalia (99)Izerska Grupa Biegowa1984K30 – 4602:13:01
571 KURNYTA Michał (497)Western Gorce Supersonics1989M18 – 5902:13:04
572 TOBIS Marek (283)Markowe Bieganie1961M50 – 4202:13:25
573 HOFFMANN Grzegorz (368)1977M40 – 17402:13:26
574 IZYDOREK Mateusz (766)Night Runners1992M18 – 6002:13:34
575 RAJCHELT Cezary (477)1966M50 – 4302:13:42
576 LEC Natalia (164)Vege Runners1980K30 – 4702:13:58
577 PTASZYŃSKA Anna (93)Speed Feet `161970K40 – 2902:14:05
578 MANTURA Marek (184)Bhp Regnum Barbara Kaszubska1980M30 – 19102:14:16
579 KASZUBSKA Barbara (183)1983K30 – 4802:14:17
580 BONDROW Krzysztof (322)1991M18 – 6102:14:17
581 SZYMCZYNA Marcin (689)Oławska Grupa Biegowa1975M40 – 17502:14:38
582 SARAMA Arkadiusz (793)Biegająca Kasta Miedziowego Miasta1970M40 – 17602:14:46
583 MATUSEWICZ Patrycja (553)1978K30 – 4902:14:49
584 KLIMOWICZ-BODYS Małgorzata (272)Fast Foot Opole1976K40 – 3002:15:17
585 CHŁOPEK Magdalena (172)Tkkf Łabędź Zbąszyń1969K40 – 3102:15:22
586 WŁODAREK Jacek (340)Www.dlabiegacza.com.pl1981M30 – 19202:15:25
587 OGORZELEC Mariusz (269)Fast Foot Opole1976M40 – 17702:15:46
588 SZMIGIEL Krzysztof (105)Road-racing.pl1980M30 – 19302:15:50
589 OPALIŃSKA Dorota (142)Bielawska Akademia Biegania1985K30 – 5002:15:55
590 BANASZEWSKI Maciej (174)Family Team1976M40 – 17802:15:58
591 STEFANIAK Barbara (493)1975K40 – 3202:16:10
592 KIREJ Mariusz (250)Ngb Korona Legnica1965M50 – 4402:16:10
593 SZAJ Przemek (495)1980M30 – 19402:16:11
594 GRZYBEK Kamil (166)1995M18 – 6202:16:47
595 BARANOWSKA Katarzyna (190)1992K18 – 1902:17:06
596 ANTONIAK Teresa (685)Klub Biegacza Bolesławiec1973K40 – 3302:17:14
597 WRONA Anna (78)1982K30 – 5102:17:21
598 BUCZYŃSKI Sylwester (631)1972M40 – 17902:17:21
599 BUCZYŃSKI Marek (591)1976M40 – 18002:17:22
600 ŚLUSARCZYK Ewa (148)1978K30 – 5202:17:34