Jabra Garmin Polska Primavika Szklarska Poręba MOKSIAL Interferie Enervit Enervit
Search Menu

Wyniki MPI 10km

Wyniki biegu 2017 – bezpośredni odnośnik do strony DATA SPORT

Msc
Pos
Nazwisko i imię (Numer)
Name (Bib)
Klub
Team
Rocznik
YoB
RankingCzas
Time
1 MAKOŚ Kamil (1194)Karkonosz Runing Team Szklarska Poręba1981M30 – 100:37:32
2 KUBICA Marcin (1242)Inovs-team1999M18 – 100:37:53
3 DRUCIAREK Jarosław (1258)Jw 23991987M30 – 200:39:52
4 DACKA Patryk (1239)1988M18 – 200:40:53
5 BARDZIŃSKI Rafał (1148)Kb Lew Legnica1992M18 – 300:41:24
6 MOCZEK Tomasz (1068)Cross Straceńców Team1978M30 – 300:42:00
7 ŁĄTKA Piotr (1152)1989M18 – 400:42:33
8 JASZCZERSKI Paweł (1059)Azs Politechnika Gdańska1993M18 – 500:42:44
9 GRZEŚ Andrzej (1149)Mos Śrem1994M18 – 600:43:01
10 RYCAK Bartosz (1212)Ukl Ósemka Police1993M18 – 700:43:11
11 STARSZAK Marcin (1176)Klub Biegowy Tsk Orzeł Osiek1982M30 – 400:43:17
12 ZBOROWSKI Robert (1211)Aktywny Ostrzeszów1977M40 – 100:43:27
13 KRAWIEC Sebastian (1117)1994M18 – 800:43:39
14 KOWALEWSKA Elżbieta (1066)Edi Team Zgorzelec1982K30 – 100:44:04
15 PAZDAN Piotr (1079)Biegówki.eu1982M30 – 500:44:28
16 GARLIŃSKI Łukasz (1140)1996M18 – 900:44:41
17 WITULSKI Waldemar (1216)Team Podgórzyn- Gmina Przyjazna Z Natury1960M50 – 100:44:44
18 SCHULZ Łukasz (1219)Rozbiegane Działdowo1984M30 – 600:45:30
19 KASPROWICZ Marcin (1229)Rozbiegane Działdowo1979M30 – 700:46:55
20 JANKOWSKI Tomek (1222)1978M30 – 800:47:47
21 MEKITÓW Maciej (1125)Velux1983M30 – 901:02:17
22 CHUDECKI Przemysław (1204)Zorka Jelonki Running Team1993M18 – 1001:03:14
23 LEŚ Łukasz (1157)1981M30 – 1001:03:24
24 TROCHA Roman (1174)Bielawska Akademia Biegania1963M50 – 201:03:40
25 BURDEK Bartosz (1244)1976M40 – 201:03:43
26 TOMASZEWSKI Dawid (1070)Szwla Stargard1976M40 – 301:03:51
27 KRAWIEC Ewelina (1118)1995K20 – 101:03:52
28 FILIPIAK Sebastian (1072)Lzs Lipa1978M30 – 1101:03:58
29 JAWOROWSKA Aneta (1085)Zlb Złotoryja1975K40 – 101:03:59
30 AUGUSTYNIAK Jakub (1016)Ślęzak Team1982M30 – 1201:04:02
31 KIŃCZYK Tomasz (1175)Oławska Grupa Biegowa1980M30 – 1301:04:05
32 PASTUCHA Marek (1055)Cross Krapkowice1960M50 – 301:04:06
33 RASZTORF Robert (1133)Kp Poznań Grunwald1977M40 – 401:04:06
34 ŁOZOWSKA Ewelina (1113)Biegająca Kasta Miedziowego Miasta1982K30 – 201:04:16
35 WARCHALA Marek (1131)Zg Run1970M40 – 501:04:21
36 BENDKOWSKI Andrzej (1168)Beny Team1973M40 – 601:04:29
37 RYPUŁA Paweł (1137)1973M40 – 701:04:30
38 URBANIAK Adam (1052)1989M18 – 1101:04:37
39 NOWAKOWSKI Wiesław (1076)Wroclaw Marathon Team1964M50 – 401:04:38
40 LEJA Tomasz (1112)1979M30 – 1401:04:42
41 CEPIELIK Wojciech (1172)Sudety-pustelnik1984M30 – 1501:04:47
42 KLAUZA Magdalena (1104)Rybczyński-bikes Remmers Tp-link Team1972K40 – 201:04:47
43 JASIŃSKI Mateusz (1260)Wrzuć Bieg Giżycko1987M30 – 1601:04:53
44 LENARTOWICZ Barbara (1224)Forever Young1967K50 – 101:04:57
45 ŚWIDERSKA Agnieszka (1124)1984K30 – 301:04:58
46 DYGUDAJ Jerzy (1205)Kb Lew Legnica1949M60 – 101:05:06
47 JUCHACZ Marek (1156)1981M30 – 1701:05:08
48 WIERZBICKA Agata (1253)1985K30 – 401:05:10
49 BINIECKA Anita (1208)Tom-sport1992K20 – 201:05:10
50 JEDRAS Barbara (1231)Kolejarz Bydgoszcz1970K40 – 301:05:11
51 SAWICKI Grzegorz (1209)Edi Team Zgorzelec1971M40 – 801:05:11
52 OZIMKOWSKI Mirosław (1217)Kowary Biegają1967M50 – 501:05:15
53 LUPA Mirosław (1018)Lupus Team1968M40 – 901:05:23
54 DZIOPA Małgorzata (1198)1975K40 – 401:05:23
55 KOZŁOWSKA Patrycja (1102)Guapa Team1977K40 – 501:05:24
56 MATUSZAK Sylwia (1173)1977K40 – 601:05:27
57 KANDZIORA Dominik (1058)1987M30 – 1801:05:29
58 PAZDAN Natalia (1101)1987K30 – 501:05:31
59 WASIK Piotr (1127)Velux1986M30 – 1901:05:33
60 KRZYWICKA Martyna (1171)Zabiegani.com.pl1998K20 – 301:05:34
61 SITAK Alicja (1210)Lubsza1962K50 – 201:05:36
62 DUL Karolina (1082)Family Team1995K20 – 401:05:39
63 MENZEL Zofia (1130)Ultra Diabły Team Lubrza1958K50 – 301:05:41
64 PIETRUSZKA Magdalena (1220)Rozbiegane Działdowo1983K30 – 601:05:41
65 BĘBEN Wioleta (1083)Cns1972K40 – 701:05:41
66 NAPIERAJ Przemek (1188)Albanners1987M30 – 2001:05:44
67 NAPIERAJ Sonia (1186)Albanners1992K20 – 501:05:44
69 GAWRYSIAK Przemysław (1029)1977M40 – 1101:05:47
68 WORETA Sebastian (1027)1977M40 – 1001:05:47
70 KOZAK-SROKA Bożena (1063)Karkonosz Running Team1978K30 – 701:05:48
71 SENSKI Marcin (1180)Napeciak1985M30 – 2101:05:52
72 OSTROPOLSKI Henryk (1161)Bielawska Akademia Biegania1957M60 – 201:05:56
73 BURDEĆ Rafał (1245)1973M40 – 1201:05:57
74 SMOLA Daniel (1022)3lo1973M40 – 1301:05:58
75 WAWRZENIECKI Dariusz (1241)1969M40 – 1401:05:58
76 BUĆKO Artur (1045)Tataali1964M50 – 601:06:02
77 SKONIECZNY Andrzej (1123)Velux1981M30 – 2201:06:03
78 HASIUK Paweł (1237)1985M30 – 2301:06:06
79 AMBROSIEWICZ Henryk (1096)Kb Lew Legnica1949M60 – 301:06:08
80 LANGIEWICZ Jacek (1141)Mkj Police1957M60 – 401:06:17
81 SZPOCIŃSKA Sylwia (1075)Gt Rat1984K30 – 801:06:20
82 JARZĘBSKA Agnieszka (1091)1991K20 – 601:06:21
83 DROZDOWSKA Ewa (1254)1998K20 – 701:06:21
84 CHODANIONEK Ernest (1088)Edi Team Zgorzelec1974M40 – 1501:06:22
85 FRĄCKOWIAK Hanna (1067)Ukl Ósemka Police1982K30 – 901:06:26
86 REKOWSKI Robert (1065)1969M40 – 1601:06:30
87 ZALEWSKA Agata (1138)Klub Biegacza Bolesławiec1981K30 – 1001:06:32
88 MAJCHRZAK Maciej (1092)1989M18 – 1201:06:38
89 FABIJANIAK Wojciech (1256)1980M30 – 2401:06:39
90 GŁOMBIOWSKA Zuzanna (1056)Bigyellowfoot Adventure Team1996K20 – 801:06:39
91 MROCZKOWSKI Krystian (1023)Edi Team Zgorzelec1974M40 – 1701:06:48
92 CHUDY Ariel (1129)Amator1983M30 – 2501:06:50
93 BRANDYS-GŁOS Iwona (1050)1984K30 – 1101:06:51
94 OLSZEWSKI Andrzej (1110)Polkrys Team1964M50 – 701:06:58
95 POKONIECZNY Andrzej (1189)Jawor1975M40 – 1801:07:01
96 GARDECKI Wiesław (1041)1958M50 – 801:07:02
97 SIEDLECKA Urszula (1200)Cobi Poland Team1966K50 – 401:07:22
98 CHOROSTKOWSKA Natalia (1095)Nowosolska Grupa Biegowa1980K30 – 1201:07:23
99 RADOŁA Marta (1247)1985K30 – 1301:07:24
100 FRĄCKOWIAK Ewelina (1193)🙂1976K40 – 801:07:24
101 KAWALENKO Olgierd (1255)1983M30 – 2601:07:26
102 PASTUCHA Anna (1054)Cross Krapkowice1958K50 – 501:07:28
103 JAGŁA Martyna (1119)Pro-run Wrocław1993K20 – 901:07:31
104 KOPKA Magdalena (1214)Ukl Ósemka Police1987K30 – 1401:07:31
105 MELZER Szymon (1100)Uks Siódemka Rumia1999M18 – 1301:07:36
106 JANKOWSKA Magdalena (1223)1981K30 – 1501:07:39
107 KASPROWICZ Wioletta (1230)Rozbiegane Działdowo1991K20 – 1001:07:39
108 LEKTARSKA Małgorzata (1252)1978K30 – 1601:07:41
109 PAWLAK Kazimierz (1098)Night Runners Ostrów Wielkopolski1959M50 – 901:07:42
110 KUŹMIŃSKI Krzysztof (1060)Edi Team Zgorzelec1975M40 – 1901:07:45
111 PŁOSZAJCZYK Beata (1233)Bolków Biega1968K40 – 901:07:46
112 MEJSNER Marcin (1025)M&m Team1977M40 – 2001:07:47
113 SZPYRNA Katarzyna (1257)1981K30 – 1701:07:47
114 SZYSZKA Agnieszka (1111)Night Runners Ostrów Wielkopolski1975K40 – 1001:07:51
115 KĘSY-KOWALSKA Hanna (1114)Szczawnorun1967K50 – 601:08:06
116 MASHEVSKIY Aleksandr (1246)42run.ru1981M30 – 2701:08:09
117 ŚLIWIŃSKI Dawid (1238)1984M30 – 2801:08:11
118 ADAMSKI Adam (1213)Bierutowska Grupa Biegowa1961M50 – 1001:08:13
119 KĘDZIORA Aleksandra (1074)Gt Rat1978K30 – 1801:08:14
120 GŁOS Marcin (1049)1984M30 – 2901:08:17
121 RAZIK Tadeusz (1139)1952M60 – 501:08:17
122 PIEKARSKI Wiktor (1077)Pro-run Wrocław1992M18 – 1401:08:24
123 GĘBUŚ-KUŹNIK Renata (1036)1970K40 – 1101:08:26
124 ORŁOWSKI Bartosz (1228)1987M30 – 3001:08:27
125 KOZAK Marta (1012)1985K30 – 1901:08:30
126 CUKROWSKI Andrzej (1169)Zlb Złotoryja1975M40 – 2101:08:30
127 DARGIEWICZ Dariusz (1126)Velux1964M50 – 1101:08:33
128 OLEK Jarek (1078)Bigyellowfoot Adventure Team1986M30 – 3101:08:36
129 JAROSŁAWSKA Sandra (1034)1990K20 – 1101:08:38
130 MODRZEWSKI Piotr (1039)Strefaurody.com.pl1983M30 – 3201:08:38
131 GÓRZYŃSKA Anna (1134)1975K40 – 1201:08:46
132 BOGUSZ Iwona (1069)1982K30 – 2001:08:47
133 STRÓŻ-KONOPKA Izabela (1143)1978K30 – 2101:08:55
134 HORA Grzegorz (1221)1980M30 – 3301:08:57
135 CZARNECKI Józef (1179)1950M60 – 601:08:57
136 GONERA Krzysztof (1160)Rawlplug Sa1973M40 – 2201:09:03
137 BŁASZCZYK Rafał (1144)Sieradzbiega.pl1969M40 – 2301:09:03
138 KOŁODZIEJ Michał (1019)Kb Lew Legnica1998M18 – 1501:09:04
139 SZYMCZAK Kamila (1196)1987K30 – 2201:09:07
140 PASTERNAK Marcin (1165)M&m Team1976M40 – 2401:09:08
141 SIEDLECKI Jacek (1199)Cobi Poland Team1959M50 – 1201:09:08
142 MAŁKOWSKA Joanna (1062)Zabiegani.com.pl1973K40 – 1301:09:08
143 KACZMAREK Artur (1089)Edi Team1975M40 – 2501:09:13
144 ANIŚKIEWICZ Mariola (1105)1969K40 – 1401:09:15
145 BABIRECKA Agnieszka (1107)Fu Fu Fu Team1982K30 – 2301:09:18
146 KROP Mateusz (1154)1989M18 – 1601:09:20
147 ROBAKOWSKA Joanna (1106)Night Runners1983K30 – 2401:09:24
148 BORKOWSKI Adam (1021)Samuraj Konin1983M30 – 3401:09:30
149 BIEGAŃSKI Jacek (1164)1978M30 – 3501:09:30
150 SZNAJDER Maciej (1158)Kgb Grzmot Komorniki1972M40 – 2601:09:32
151 JAKUBOWSKI Paweł (1187)Jawor1974M40 – 2701:09:33
152 JANISZEWSKA Ewelina (1017)Kgb Grzmot Komorniki1982K30 – 2501:09:33
153 MARCINKOWSKA Anna (1013)Kgb Grzmot Komorniki1980K30 – 2601:09:34
154 LEWICKI Paweł (1122)Velux1990M18 – 1701:09:42
155 ARCAB Marzena (1061)1976K40 – 1501:09:43
156 SKRĘTEK Monika (1190)M&m Team1972K40 – 1601:09:47
157 BENDKOWSKA Anna (1167)Beny Team1996K20 – 1201:09:48
158 KORACH Basia (1030)Vege Runners1991K20 – 1301:09:48
159 KRAWIEC Wojciech (1203)1977M40 – 2801:09:50
160 PABICH Honorata (1011)Sistars1977K40 – 1701:09:51
161 BINIECKI Waldemar (1227)Tom-sport1964M50 – 1301:09:54
162 LANGIEWICZ Wojciech (1232)Linux Team1989M18 – 1801:09:55
163 WAJER Maria (1043)1984K30 – 2701:10:04
164 SOSIŃSKA Izabela (1136)Bezpieczny Operator1983K30 – 2801:10:09
165 FOLTAŃSKA Małgorzata (1108)1980K30 – 2901:10:10
166 FILIPIAK Bartosz (1128)Bluesport1978M30 – 3601:10:11
167 DĄBROŚ Małgorzata (1109)Ukl Ósemka Police1984K30 – 3001:10:13
168 PIĘTKA Dariusz (1207)Otwock1967M50 – 1401:10:15
169 PIANOWSKI Tadeusz (1116)1958M50 – 1501:10:19
170 KOWALIK Piotr (1153)1982M30 – 3701:10:24
171 ROSA Krzysztof (1197)Diehl Running Team1979M30 – 3801:10:34
172 UBYCH Małgorzata (1040)1990K20 – 1401:10:44
173 KORYTOWSKI Sebastian (1248)Motiv Home Team1977M40 – 2901:10:46
174 BLEJA Krystian (1073)Pgb Sportowa Paczka1979M30 – 3901:10:50
175 DUDKA Zenon (1181)Cross Syrenka1969M40 – 3001:11:02
176 KANECKA Mariola (1182)Kowary Biegają1973K40 – 1801:11:16
177 PASTUCHA Katarzyna (1053)Cross Krapkowice1993K20 – 1501:11:20
178 BEZDEL Anna (1235)Bolków Biega1974K40 – 1901:11:29
179 FLACHT Karolina (1032)Vegebar Świnoujście1982K30 – 3101:11:40
180 OSTROWSKA Jadwiga (1081)Karkonosz Running Team1962K50 – 701:11:52
181 MARKOWSKA Dorota (1215)1976K40 – 2001:11:58
182 WAWRZEŃCZAK Teresa (1250)1983K30 – 3201:11:58
183 BABIŃSKI Szymon (1251)1977M40 – 3101:12:00
184 PIECHOTA Maciej (1121)Velux1978M30 – 4001:12:15
185 WIŚNIEWSKI Radosław (1240)1972M40 – 3201:12:39
186 JARKA Małgorzata (1226)Biegająca Kasta Miedziowego Miasta1976K40 – 2101:12:40
187 HAGEL Julita (1155)1982K30 – 3301:12:59
188 KORACH Patrycja (1031)Kobiety Na Medal1984K30 – 3401:13:04
189 KONIECZKA Katarzyna (1094)Miechowicka Grupa Biegowa1976K40 – 2201:13:10
190 KOWALCZYK-KRÓL Bernadeta (1099)Night Runners Ostrów Wielkopolski1971K40 – 2301:13:35
191 WERES Joanna (1015)1986K30 – 3501:13:48
192 DURZYŃSKI Michał (1249)Night Runners1983M30 – 4101:14:28
193 STELMACH Aleksandra (1202)Night Runners1984K30 – 3601:14:32
194 LENC Janusz (1051)Tkkf Kolejarz Bydgoszcz1953M60 – 701:14:38
195 BALCERZAK Aleksandra (1135)Ukl Ósemka Police1985K30 – 3701:14:58
196 KONIKOWSKI Paweł (1038)1948M60 – 801:15:01
197 PRZYŁUSKA Miroslawa (1033)Raz Szczecin1952K60 – 101:15:54
198 BARON Natalia (1044)1985K30 – 3801:16:28
199 LISICKA Anna (1192)1988K20 – 1601:16:42
200 ALONSO Marcos (1236)1988M18 – 1901:16:43