Jabra partnerem technologicznym Izerskiego Weekendu Biegowego 2021

Izerski Weekend Biegowy 2021 czas zacząć. Biegi odbędą się w dniach 10 – 11 lipca 2021 roku ulicami Szklarskiej Poręby oraz malowniczymi szlakami Gór Izerskich. To doskonała okazja, aby sprawdzić swoją kondycję, zwinność i wytrzymałość oraz odebrać nagrody ufundowane przez markę Jabra, która jest partnerem technologicznym wydarzenia. Na zwycięzców czekają m.in. sportowe słuchawki z serii Elite: Active 75t i Active 65t.

Izerski Weekend Biegowy to impreza przeznaczona dla biegaczy, którzy mogą zmierzyć się z dystansami – maratonu z górką (48 km), półmaratonu (21 km), biegu na 10 km (Jabra Mała Pętla Izerska)  i 5 km. W planach imprezy są również Nordic Walking oraz biegi dla dzieci. Trasy wszystkich biegów poprowadzone są malowniczymi szlakami Gór Izerskich, start wszystkich biegów ma miejsce przy dworcu PKP Szklarska Poręba Górna, zaś meta usytuowana jest na najwyżej położonym stadionie w Polsce z widokiem na Karkonosze.

W niedzielę, 11 lipca o godzinie 9:30 startuje bieg górski na około 10 km – Jabra Mała Pętla Izerska. Bieg jest otwarty dla każdego biegacza powyżej 18 roku życia.

Biegaj i wygrywaj słuchawki Jabra

Lubisz bieganie w terenie, które sprawia, że zapominasz o miejskim hałasie? Marzą Ci się wakacje połączone z zawodami? Jeżeli tak, to zapraszamy na Izerski Weekend Biegowy 2021. Nasz partner, firma Jabra, jak co roku przygotował dla Was super nagrody: sportowe, prawdziwie bezprzewodowe słuchawki, które są idealnym partnerem każdego treningu.

Bezprzewodowe słuchawki sportowe Jabra Elite Active 75tto świetna jakość muzyki i połączeń, wodoodporność i konstrukcja idealna do uprawiania sportu. Zostały zaprojektowane tak, aby pozostać w uszach nawet podczas intensywnego wysiłku. To niewielki rozmiar dla większej wygody i lepszego dopasowania podczas biegania, ćwiczeń czy treningu na siłowni. Czyste i energetyczne brzmienie, dzięki technologii 4 mikrofonów, stanowi doskonałe wsparcie podczas aktywności fizycznej. Prosta obsługa, łatwe i szybkie parowanie, wzmocniona obudowa, funkcja aktywnej redukcji szumów (ANC), podsłuchiwania otoczenia (HearThrough) oraz wytrzymała bateria pozwalają cieszyć się motywującą muzyką w każdej sytuacji, w której korzystamy z naszych słuchawek.

Użytkownicy Elite Active 75t mogą dopasować brzmienie do własnych preferencji za pośrednictwem aplikacji Jabra Sound+. Dodatkowo, dzięki najnowszej nowatorskiej technologii firmy Jabra, można sprawić, aby ulubiona motywująca muzyka, którą kochamy, brzmiała jeszcze lepiej, rewolucjonizując sposób, w jaki ją słyszymy. Wszystko to za sprawą funkcji MySound — test słuchu w aplikacji pozwala doskonale zoptymalizować i skonfigurować muzykę, a następnie tak skalibrować słuchawki, aby zapewnić najlepsze wrażenia dźwiękowe. W efekcie muzyka jest perfekcyjnie dostosowana do naszego indywidualnego profilu słuchowego.

Jabra Active 75t są wodoodporne, odporne na pot, odporne na najbardziej intensywny trening (IP 57). Brak kabli to brak problemów z ich rozplątywaniem. To idealny partner niezależnie od tego czy biegamy w mieście, podczas deszczu, po malowniczych piaszczystych drogach, czy jeździmy rowerem wysoko w górach, bądź też po prostu ćwiczymy na siłowni. Te prawdziwie bezprzewodowe wkładki douszne są zawsze gotowe i doskonale dostosowane do aktywnego trybu życia.

Bezprzewodowe słuchawki Jabra Elite Active 75t dostępne są w 6 wariantach kolorystycznych: Navy, Sienna, Mint, Copper Black, Titanium Black oraz Grey.

Jabra Elite Active 65t – idealne dla aktywnych

Zestaw słuchawkowy Jabra Elite Active 65t zaprojektowany został dla prawdziwie bezprzewodowej muzyki, połączeń i sportu. Trenuj na siłowni, ćwicz jogę, biegaj lub oddawaj się innej ulubionej aktywności. Jednym słowem prowadź swój aktywny styl życia ze stabilnie zamocowanymi wkładkami dousznymi, które niezawodne dopasowują się do uszu. Dzięki 3 zestawom wkładek EarGel w różnych rozmiarach, mamy gwarancję bezpiecznego i wygodnego dopasowania do ucha. Wybierz właściwy rozmiar, aby zapewnić świetną jakość dźwięku w każdej sytuacji. Wbudowany czujnik ruchu rejestruje liczbę kroków lub powtórzeń w określonym czasie i wyświetla je w aplikacji Jabra Sound+, dzięki czemu masz większą kontrolę mogąc porównywać swoje wyniki.

Jedno pełne ładowanie baterii pozwala na 5 godzin pracy urządzenia, a za pomocą wygodnego kieszonkowego etui, pełniącego funkcję ładowarki, wydłużysz ten czas aż do 15 godzin. Jabra Elite Active 65t posiadają ochronę skali IP56 oraz objęte są 2-letnią gwarancją na zniszczenia spowodowane przez pot i pył.

Więcej informacji na stronie: www.jabra.pl