Jabra oficjalnym partnerem Izerskiego Weekendu Biegowego 2023

Jabra, należąca do światowej czołówki w segmencie sportowych rozwiązań audio, została oficjalnym partnerem Izerskiego Weekendu Biegowego 2023 i partnerem tytularnym biegu na dystansie półmaratonu – Jabra Wielka Pętla Izerska. To będzie prawdziwe święto sportu i aktywności. Na zwycięzców czekają sportowe bezprzewodowe słuchawki od Jabra – Elite 4 Active i Elite 7 Active.

Bieg Jabra Wielka Pętla Izerska startuje 29 lipca o godzinie 9:00 z placu przed Dworcem PKP (ul. Dworcowa) w Szklarskiej Porębie i wiedzie malowniczymi szlakami Gór Izerskich. Jabra od lat angażuje się w inicjatywy sportowe oraz propaguje aktywność ruchową i dbanie o zdrowie. Już po raz 11 została też partnerem Izerskiego Weekendu Biegowego i wspiera miłośników biegania w górach dając im możliwość trenowania z ulubioną muzyką.

Jesteśmy dumni, że po raz kolejny zostaliśmy partnerem Izerskiego Weekendu Biegowego, który na stałe wpisał się już w kalendarz biegowy. Piękne trasy wiodące przez Góry Izerskie to niewątpliwie duży atut, który przyciąga co roku nowych zawodników. Cieszy się on też niewątpliwie dużym zainteresowaniem, ponieważ łączy biegi długodystansowe dla bardziej zaawansowanych biegaczy z krótkodystansowymi, do tego organizowane są też biegi dla dzieci. To nie tylko świetna rodzinna zabawa, ale i prawdziwe święto miłośników biegania. Dlatego po raz kolejny nawiązywaliśmy współpracę z organizatorami, aby wspólnie propagować aktywny styl życia i motywować ludzi do treningów i osiągania jeszcze lepszych rezultatów sportowych. Niezależnie od tego czy jesteśmy początkującymi biegaczami, czy też mamy za sobą udział w maratonach, dużym wsparciem przy przygotowaniach do startu jest muzyka. Nasze bezprzewodowe, douszne sportowe słuchawki z serii Elite Active są więc doskonałym towarzyszem dla tych wszystkich osób, które łączą trening z ulubionymi melodiami – mówi Anna Kołodziejczyk, Marketing Manager, Retail & Online na region CEE w Jabra.

Jabra, w ramach współpracy z Izerskim Weekendem Biegowymi, jako Partner Technologiczny wszystkich biegów zadba o jak najlepsze przygotowanie biegaczy oferując im możliwość treningów przy wsparciu wysokiej klasy bezprzewodowych słuchawek dousznych przeznaczonych dla osób uprawiających sport – Elite 7 Active i Elite 4 Active.

Jednym z najważniejszych celów na etapie projektowania tych słuchawek dousznych true wireless, było stworzenie idealnego dopasowania do ucha użytkownika. Tak, aby każdy miał pewność, że wkładki pozostaną na swoim miejscu nawet podczas intensywnego treningu. Aby stworzyć najbardziej optymalny kształt Jabra wykonała tysiące pomiarów i skanów małżowiny usznej. Słuchawki są wodoodporne, odporne na pot, odporne na najbardziej intensywny trening. To idealny partner niezależnie od tego czy biegamy w mieście, podczas deszczu, po malowniczych piaszczystych drogach, czy jeździmy rowerem wysoko w górach, bądź też po prostu ćwiczymy na siłowni lub w  domowym zaciszu. Czyste, energetyczne i personalizowane brzmienie, stanowi doskonałe wsparcie podczas aktywności fizycznych. Prosta obsługa, łatwe i szybkie parowanie, funkcja aktywnej redukcji hałasu (ANC), podsłuchiwania otoczenia (HearThrough), wytrzymała bateria oraz szereg zaawansowanych funkcji pozwalają cieszyć się motywującą muzyką w każdej sytuacji, także podczas krótkiego biegania, spacerów czy maratońskich zmagań.

Sportowe słuchawki Elite 7 Active – świetny wybór dla wygody i pewnego dopasowania

Elite 7 Active z technologią ShakeGrip™ zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić pełne i bezpieczne dopasowanie, bez ryzyka że wypadną. Tak więc, bez wpływu na to, jak wyboista jest droga, na pewno pozostaną na swoim miejscu! Te wkładki douszne są również niezwykle kompaktowe i lekkie – prawie ich nie czujemy, gdy już je włożymy! Konstrukcja słuchawek ściśle i wygodnie przylega do ucha, zapewniając jeszcze lepszą izolację akustyczną. Elite 7 Active posiadają regulowaną aktywną redukcję hałasu (ANC), co oznacza, że można ustawić poziom wyciszenia zgodnie z własnymi preferencjami z pomocą aplikacji Jabra Sound+, blokując dźwięki zewnętrzne i dostarczając mocnych wrażeń muzycznych.

Słuchawki dostępne są w trzech modnych kolorach: przepięknym miętowym (Mint), klasycznym czarnym (Black) i granatowym (Navy).

Sportowe słuchawki Elite 4 Active – słuchawki douszne, które dotrzymają Ci kroku

Słuchawki Elite 4 Active, wyposażone w technologię aktywnej redukcji hałasu (ANC), doskonale nadają się do tłumienia niepożądanych dźwięków. Słuchawki są również niezwykle wytrzymałe. Bezpieczne dopasowanie i stopień ochrony przed wodą oraz potem klasy IP57 sprawiają, że bez względu na to, jak bardzo pocimy się w czasie ćwiczeń, Elite 4 Active są chronione przed wszelkimi uszkodzeniami spowodowanymi przez wilgoć.

Elite 4 Active umożliwiają również personalizację dźwięku. Korzystając z aplikacji Jabra Sound+, możemy dostosować equalizer do swoich preferencji. Dzięki funkcji odtwarzania Spotify Tap łatwo uzyskujemy dostęp do ulubionej playlisty  bez konieczności korzystania z telefonu! Elite 4 Active są również wyposażone w technologię HearThrough. Czasami dobrze jest słyszeć co dzieje się dookoła, więc aby zadbać o bezpieczeństwo  podczas słuchania muzyki, HearThrough wykorzystuje wbudowane mikrofony do wychwytywania hałasu wokół nas, abyśmy usłyszeli otoczenie kiedy tego potrzebujemy.

Elite 4 Active dostępne są w trzech kolorach: czarnym (Black), miętowym (Mint) i ciemnoniebieskim (Navy).

Więcej informacji na https://tiny.pl/cgfhd